Acasă · Licitații
· Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPE SI ACUMULATORI
- Număr anunț
- DA21762536
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 958,83 RON
- Valoare atribuită
- 958,83 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 15:10
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
958,83 RON
din 958,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro