Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERINGA 20ML / SERINGI 20ML CU AC G21 (0,80x40mm) PLUSJECT ( 50 BUC/CUTIE )

Număr anunț
DA21766022
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
16.11.2018 09:20
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.