Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului audiovizual si optic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere televizoare si aparatura electronica
- Număr anunț
- DA22336470
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- CERNUŞCĂ ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34445283)
- Cod CPV
- 50340000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului audiovizual si optic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 12:17
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 16:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro