Ofertă acceptată Cumpărare directă

Forpus Calculator de birou 16 digiti, ecran rabatabil, taste mari, alimentare duala baterie si solar

Număr anunț
DA21758534
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,50 RON
Valoare atribuită
118,50 RON
Data publicării
15.11.2018 12:50
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,50 RON

din 118,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.