Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE MODERNIZARE DRUM COMUNAL
- Număr anunț
- DA21417961
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANECIU (CUI 2843221)
- Furnizor / câștigător
- CRISADI TEAM FORTE SRL (CUI 36877067)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.750 RON
- Valoare atribuită
- 306.750 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:08
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306.750 RON
din 306.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro