Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport de pasageri ocazional

Număr anunț
DA21416662
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nr.1 Valea lui Mihai (CUI 4687226)
Furnizor / câștigător
OTGABI IMPEX S.R.L. (CUI RO4794516)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,42 RON
Valoare atribuită
850,42 RON
Data publicării
08.10.2018 18:18
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 18:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,42 RON

din 850,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.