Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONVECTOR LAMPART LB50K

Număr anunț
DA21724475
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
39721410-9 · Aparate cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.304,20 RON
Valoare atribuită
5.304,20 RON
Data publicării
13.11.2018 08:32
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.304,20 RON

din 5.304,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.