Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziția de mobilier pentru reamenajarea spațului de la etajul 1, sala 1.3, ASF - Masa reuniuni
- Număr anunț
- DA22239691
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.448 RON
- Valoare atribuită
- 1.448 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 13:47
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.448 RON
din 1.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro