Ofertă refuzată Cumpărare directă

Asistenta sp. in ved realiz achiz publ af pr depus spre fin apel de pr POR/2018/13/13.1/1/7REGIUNI

Număr anunț
DA22239366
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
LICITATII & ACHIZITII SRL (CUI 38431671)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare finală
135.000 RON
Data publicării
17.01.2019 13:27
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.