Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PT. INSTALATI

Număr anunț
DA21422075
Autoritate contractantă
Comuna Turia (CUI 4404630)
Furnizor / câștigător
"ILOR" SRL (CUI RO13634050)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,14 RON
Valoare atribuită
636,14 RON
Data publicării
09.10.2018 11:40
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,14 RON

din 636,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.