Ofertă refuzată Cumpărare directă

Verificarea prizelor de pamant

Număr anunț
DA22290001
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDRID (CUI 17337826)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare finală
1.050 RON
Data publicării
28.01.2019 11:47
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.