Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marker evidentiator
- Număr anunț
- DA22247254
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,32 RON
- Valoare atribuită
- 26,32 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 12:40
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,32 RON
din 26,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro