Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BENZI IMOBILIZARE + BURETE IGIENĂ
- Număr anunț
- DA22245713
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.788,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.937,85 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 11:23
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.937,85 RON
din 2.788,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro