Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADAPTOR LUER / ADAPTOARE LUER - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY / MADE IN JAPAN

Număr anunț
DA21419179
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222 RON
Valoare atribuită
222 RON
Data publicării
09.10.2018 10:01
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222 RON

din 222 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.