Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pros. matic 280m Tork (6 buc/bax)
- Număr anunț
- DA21417550
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE (CUI 4331244)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
- Cod CPV
- 39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224,88 RON
- Valoare atribuită
- 224,88 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 08:48
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
224,88 RON
din 224,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro