Ofertă acceptată Cumpărare directă

Surgicryl si poliester fara ac( 2/0=120 plic, 0=60 plic ,2=120 plic, 4/0=60 plic)

Număr anunț
DA21417429
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.348 RON
Valoare atribuită
3.348 RON
Data publicării
09.10.2018 08:41
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.348 RON

din 3.348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.