Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID NOU NASCUTI DESCOSOFT SENSITIVE 1L

Număr anunț
DA22242587
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97,48 RON
Valoare atribuită
97,48 RON
Data publicării
18.01.2019 08:37
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,48 RON

din 97,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.