Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pansament pentru CVC Tegaderm cu pad de clorhexidina 8.5cm x 11.5cm
- Număr anunț
- DA21415520
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.125 RON
- Valoare atribuită
- 8.125 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 15:22
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.125 RON
din 8.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro