Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop 80*160 cm

Număr anunț
DA21413206
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Craiova (CUI 21119218)
Furnizor / câștigător
ANABASIS SRL (CUI RO15152546)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,50 RON
Valoare atribuită
592,50 RON
Data publicării
08.10.2018 13:48
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,50 RON

din 592,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.