Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Halat vizitator de unica folosinta, material dublu strat
- Număr anunț
- DA22336868
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.131 RON
- Valoare atribuită
- 1.131 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 12:36
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.131 RON
din 1.131 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro