Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOUSE ANTI RABBIT CD8+MOUSE ANTI RABBIT CD4
- Număr anunț
- DA21733763
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.806 RON
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 14:05
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.980 RON
din 4.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro