Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cryogenic Vial, Int-Thread
- Număr anunț
- DA21903726
- Autoritate contractantă
- LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.105 RON
- Valoare finală
- 8.105 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:07
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.