Ofertă acceptată Cumpărare directă

MikroTik RB450Gx4, MIKROTIK RBLHGG-60ADKITR2, MikroTik RBD52G-5HacD2HnD-TC

Număr anunț
DA22244101
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI RO15711087)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.039,60 RON
Valoare atribuită
3.039,60 RON
Data publicării
18.01.2019 10:04
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.039,60 RON

din 3.039,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.