Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,4% sub estimat
Telemea vaca 350g
- Număr anunț
- DA21758325
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,55 RON
- Valoare atribuită
- 137,55 RON 30,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 12:43
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,55 RON
din 197,55 RON estimat
30,4%
Adjudecat la 69,6% din estimat · economie 60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.