- Număr anunț
- DA21742080
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15511200-5 · Lapte sterilizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.724,75 RON
- Valoare atribuită
- 56.724,75 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:14
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.724,75 RON
din 56.724,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro