Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENTE PE ANUL 2019 LA PUBLICATII PERIODICE UAB

Număr anunț
DA22241122
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.043 RON
Valoare atribuită
9.043 RON
Data publicării
17.01.2019 15:12
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.043 RON

din 9.043 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.