Ofertă refuzată Cumpărare directă

Harta județului Ilfov

Număr anunț
DA21400468
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI RO17581153)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare finală
3.800 RON
Data publicării
05.10.2018 12:16
Data finalizării
09.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.