Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amiodarona + Glucoza 3.3g/10 ml + Bupivacaina 0.5%
- Număr anunț
- DA22238584
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,08 RON
- Valoare atribuită
- 105,08 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 12:42
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,08 RON
din 105,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro