Ofertă acceptată
Cumpărare directă
7DAY S MAX CR.ARAHID80G
- Număr anunț
- DA21770207
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163 RON
- Valoare atribuită
- 163 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:52
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163 RON
din 163 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro