Ofertă refuzată Cumpărare directă

SFECLA ROSIE KG. RO C.I VRAC

Număr anunț
DA21769983
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.9 (CUI 3126608)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43 RON
Valoare finală
43 RON
Data publicării
16.11.2018 11:43
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.