Ofertă acceptată Cumpărare directă

miere de albine 400 gr

Număr anunț
DA21768666
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15831600-8 · Miere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,40 RON
Valoare atribuită
39,40 RON
Data publicării
16.11.2018 10:56
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,40 RON

din 39,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.