Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placinte

Număr anunț
DA21767880
Autoritate contractantă
CRESA NR.1 PASCANI (CUI 26214962)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Familiala DOMINTE GH. MARILENA (CUI RO23108878)
Cod CPV
15812122-4 · Placinte dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,88 RON
Valoare atribuită
137,88 RON
Data publicării
16.11.2018 10:29
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,88 RON

din 137,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.