Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda Foley Urinara Adulti 2 cai, Sterile, marimi CH12, 14, 16, 18, 20, 22, 10bucati

Număr anunț
DA21770859
Autoritate contractantă
Caminul Pentru Persoane Varstnice al Municipiului Bucuresti Nicolae Cajal (CUI 28831450)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114 RON
Valoare atribuită
114 RON
Data publicării
16.11.2018 12:12
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114 RON

din 114 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.