Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare alee cu pavele -SCOALA VALEA BOUREI-com Dolhesti jud Suceava

Număr anunț
DA21767907
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
IULI-MIHA SRL (CUI 20986246)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.170,63 RON
Valoare atribuită
14.170,63 RON
Data publicării
16.11.2018 10:30
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.170,63 RON

din 14.170,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.