Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii măsurare câmp electromagnetic
- Număr anunț
- DA21761394
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NERON LUPASCU AL JUDETULUI BUZAU (CUI 4234012)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 14:29
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro