Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Atacand 16mg x 28cpr film (CANDESARTANUM CILEXETIL)
- Număr anunț
- DA22235836
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306,20 RON
- Valoare atribuită
- 306,20 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 10:20
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306,20 RON
din 306,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro