Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii Ford Transit conform oferta
- Număr anunț
- DA21722315
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
- Furnizor / câștigător
- EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
- Cod CPV
- 50116200-3 · Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 842,85 RON
- Valoare atribuită
- 842,85 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 15:26
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
842,85 RON
din 842,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro