Ofertă acceptată
Cumpărare directă
5 blocuri de facturi ptr Compartimentul Valorificare Bunuri-AJFP BIHOR
- Număr anunț
- DA22241270
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,25 RON
- Valoare atribuită
- 45,25 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 15:21
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,25 RON
din 45,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro