Ofertă acceptată
Cumpărare directă
iNCALTAMINTE CU FETE DE PIELE
- Număr anunț
- DA21758687
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- HERVIS SPORTS AND FASHION SRL (CUI RO21479454)
- Cod CPV
- 18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.428,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.428,50 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:56
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.428,50 RON
din 4.428,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro