Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii topografice -ridicare topo
- Număr anunț
- DA21684024
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT SIBIU (CUI 14387919)
- Furnizor / câștigător
- GTC MAP SERV (CUI RO16408198)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 14:46
- Data finalizării
- 16.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.