Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica CT pe condensatie P > 32 kW

Număr anunț
DA22336096
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,14 RON
Valoare atribuită
695,14 RON
Data publicării
04.02.2019 11:58
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,14 RON

din 695,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.