Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX GEL 0.7MM CORP TRANSP GRIP T2000 NEGRU

Număr anunț
DA21766328
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,24 RON
Valoare atribuită
1,24 RON
Data publicării
16.11.2018 09:32
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,24 RON

din 1,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.