Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete materiale electrice

Număr anunț
DA21761137
Autoritate contractantă
LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
Furnizor / câștigător
BAPD (CUI RO8115340)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.081,79 RON
Valoare atribuită
3.081,79 RON
Data publicării
15.11.2018 14:19
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.081,79 RON

din 3.081,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.