Ofertă acceptată Cumpărare directă

canapea consultatii cadru din inox

Număr anunț
DA21758051
Autoritate contractantă
COMUNA CREVEDIA MARE (PRIMARIA CREVEDIA MARE) (CUI 5246180)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33192210-7 · Mese de examinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.125 RON
Valoare atribuită
5.125 RON
Data publicării
15.11.2018 12:33
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.125 RON

din 5.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.