Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa iluminat cu acumulatori - TIP EXIT

Număr anunț
DA21412027
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Furnizor / câștigător
KOSTA LOGISTIC PREST SRL (CUI 34599380)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
997,50 RON
Valoare atribuită
997,50 RON
Data publicării
08.10.2018 13:03
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,50 RON

din 997,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.