Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie mingi de baschet
- Număr anunț
- DA21763993
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
- Furnizor / câștigător
- MSP CHROMES S.R.L. (CUI RO34964795)
- Cod CPV
- 37452200-3 · Mingi de baschet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.811,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.811,60 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 16:44
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 17:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.811,60 RON
din 1.811,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro