Număr anunț
DA21758212
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI BOTOSANI (CUI 10854132)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
39722000-9 · Piese pentru sobe, masini de gatit, aparate de incalzire a farfuriilor si aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,30 RON
Valoare atribuită
203,30 RON
Data publicării
15.11.2018 12:39
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,30 RON

din 203,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.