Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEXMARK TONER X654X11E,X654X21E,BK,36K,X654,X656,X658,RPQ,ECHIVALENT
- Număr anunț
- DA22244086
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 10:03
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro