Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere patinoar mobil pe perioada decembrie 2018 - ianuarie 2019.

Număr anunț
DA21768643
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
TEAM MAGIC ICE 2B S.R.L. (CUI 40103463)
Cod CPV
45212211-8 · Lucrari de constructii de patinoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
16.11.2018 10:56
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.