Ofertă acceptată Cumpărare directă

FEREASTRA PVC 56X56 S, USA MULTIFINCTIONALA 100X205

Număr anunț
DA21765014
Autoritate contractantă
Comuna Fratautii Noi (CUI 4326990)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878,90 RON
Valoare atribuită
1.878,90 RON
Data publicării
16.11.2018 08:24
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878,90 RON

din 1.878,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.